Kontakt dla mediów

Przedstawicieli mediów zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: biuro@klasterzywiec.pl

Informacje i komunikaty dotyczące działalności Klastra Energii są umieszczone w aktualnościach w kategorii Klaster.

Logotyp Klastra do pobrania

Logotyp Klastra Energii wersja .png (1500x1000px)
 
 

Zgoda na przedruk informacji

Klaster Energii „Żywiecka Energia Przyszłości” zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z niniejszej strony internetowej pod warunkiem mailowego poinformowania nas o fakcie korzystania z informacji oraz podania źródła artykułu.

Zgoda dotyczy treści własnych Klastra, umieszczanych zwłaszcza w kategorii Klaster (informacje o instytucji, działaniach i realizowanych projektach). W przypadku pozostałych informacji prosimy o stosowanie się do zaleceń wydawcy podanego w źródle artykułu.

Obowiązek informacyjny przy przedruku

W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: www.klasterzywiec.pl oraz poinformowanie nas mailowe o fakcie wykorzystania informacji wraz z bezpośrednim linkiem.

W przypadku publikacji drukowanych prosimy o informację mailową przed drukiem tekstu oraz zamieszczenie adnotacji w artykule: Źródło: Klaster Energii „Żywiecka Energia Przyszłości” – www.klasterzywiec.pl. Prosimy o informację przed wydrukiem aby zapewnić jak największą aktualność informacji, dzięki temu będziemy mogli ewentualnie skorygować tekst, zanim się jeszcze ukaże.